Zapraszamy do współpracy władze miast, samorządy lokalne, firmy numizmatyczne i kolekcjonerów.


Wyślij nam wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą.

Pola oznaczone * są wymagane.

    Od 2008 roku na zlecenie miast, samorządów lokalnych i instytucji projektujemy i realizujemy promocyjne emisje numizmatów lokalnych - żetonów monetarnych i bonów banknotowych.

    Specjalnością Projektu Antykw@rnia są emisje bonów miejskich kontynuujących ukształtowaną w XIX i XX w. tradycję miejskiego pieniądza papierowego. Już dwadzieścia miast skorzystało z naszej oferty emitując własne bony miejskie promujące lokalną tradycję historyczną oraz walory turystyczne. Projektantem wyemitowanych bonów miejskich jest warszawski malarz i grafik Piotr Tofil.

    W ciągu 6 lat działalności udało nam się zrealizować wiele interesujących i cieszących się zainteresowaniem emisji. Poniżej prezentujemy wybrane emisje naszej pracowni:

 

„Nadnotecki bon bankowy 150” wyemitowany w dniu 24 maja 2014 r. przez Bank Spółdzielczy w Nakle nad Notecią z okazji jubileuszu 150-lecia istnienia banku to trzydziesty numizmat lokalny zaprojektowany i wprowadzony do kolekcjonerskiego obiegu przez pracownię emisyjno-wydawniczą Projekt Antykw@rnia.

 

 

 

 

 

 

 

Bon Ornety, 2013 r.  

 

 

 

 

 

 Bon Fromborka, 2010 r.